HAKA na Slovensku končí

Štefan Farkaš HAKA končí

HAKA na Slovensku končí! - oznámil zakladateľ skupiny Štefan Farkaš

Združenie HAKA

Združenie HAKA vzniklo pred viac ako 7 rokmi s cieľom pomáhať majiteľom odcudzených motorových vozidiel na Slovensku. Za ten čas sa pôvodom malá Facebooková skupina vypracovala na rešpektovaný subjekt v odhalovaní trestnej činnosti a pripísala si na konto stovky nájdených ukradnutých áut. Postupom času začali vznikať menšie podskupiny so zameraním sa na pátranie po nezvestných osobách či odcudzených bicykloch. Ako to už žiaľ na Slovensku býva, všetko čo má akýkoľvek pozitívny význam pre spoločnosť, sa raz musí skončiť.

HAKA definitívne končí

O skončení pôsobenia tohoto združenia informoval prostredníctvom statusu v skupine samotný zakladateľ Štefan Farkaš: 

HAKA PROJEKT KONČÍ
Priatelia aby som nemusel odpovedať na milión správ od Vás vysvetlím situáciu tu . HAKA funguje viac ako 7 rokov . Fungujeme absolútne zadarmo a nič nemáme nahrabane ako tu poniektorí píšete v komentaroch. Za vyše 7 rokov sme nikdy neprijali 2% dane , štátne dotácie ani euro dotácie. Nebolo na čom ,,nahrabat ani zarobiť “ Pátranie po osobách som zrušil cca pred rokom . Sto tisícovu skupinu som odovzdal zadarmo organizácii ktorá v našej činnosti pokračuje namiesto nás. Skupinu na odhaľovanie podvodníkov som zrušil dnes . V tejto práci by nikto nepokracoval . Keby áno chcel by som vidieť blázna ktorý by kvôli pomoci iným chodiť na policiu aby vysvetľoval všetko za čo podvodníci podávajú trestné oznámenia alebo kto by riskoval svoj život alebo majetok . Táto skupina je dosť nebezpečná pre bežného občana ktorý by takto chcel ľuďom pomáhať. Toto riskovať nebudem . Skupina na pátranie po ukradnutých bicykloch a autách bude fungovať do konca roka . Chcel by som dokopať 8 rokov činnosti a 300 000 členov skupiny . Za našu dobu čo tu pre vás sme sa nám podarilo kus obrovskej roboty . Pomohli sme nie stovkám ľuďom ale tisícom. Neodvazujem sa nikomu skupinu podarovat . Nie je to sranda pokračovať v tejto robote . Verte že je to o drzku . Ako po právne tak aj psychicky. Nehlade na to že udržať všetko stojí brutal veľa času a aj peňazí. HAKA mala vždy cieľ robiť zadarmo a slúžiť občanom. To sme urobili . Prosím nechcite po mne aby som projekt len tak niekomu odovzdal a niekto si urobil z toho dojnu kravu. Pokiaľ niekto chce pokračovať môže vie ako a môže začať.
Odmakali sme si to tu apoďakujeme si a ideme žiť normálne životy. Potrebujem sa postarať teraz v prvom rade o seba a moju rodinu . Roman ma tiež chorú dcéru a tiež musí lietať okolo rodiny. HAKA funguje do konca roka teda posledné dve hlavné skupiny .
Píšem to ešte raz . Báť sa nemusíte . To že HAKA končí nie je koniec sveta . Možno niečo podobné niekto ešte založí a keď nie je tu POLICIA a PROKURÁTÚRA . Haka vždy iba pomáhala. Nenahrádzame všetky tieto štátne zložky. Mám vás rád a prosím odpustite že už nemáme možnosť časovú ani rodinnú pokračovať.

Pozri si náš e-shop:

Foto obrazy

Fotoobraz Ken Block 43

Zanechaj nám svoj e-mail a buď vždy informovaný o aktuálnych novinkách: