S nami ušetríš! Nakúp na www.GafaAuto.sk v košíku zadaj kód GARAGE a získaš zľavu 10% na celý tvoj nákup!

Toto je najväčší fanúšik série Rýchlo a zbesilo! Doma má zbierku kultových áut (VIDEO)

Muž menom Jorge, žijúci v Kanadskom meste Edmonton, má vskutku zaujímavú záľubu. Zatiaľ čo ostatní fanúškovia filmovej tvorby zbierajú prevažne plagáty, on venuje všetok svoj voľný čas o niečo väčším suvenírom. Doma má totiž verné kópie takmer všetkých najpopulárnejších vozidiel zo slávnej série Rýchlo a zbesilo. Kedy a ako sa táto jeho vášeň započala?

Tento verný fanúšik začínal ako správca kanála s auto tématikou na YouTube. Neskôr ale začal premýšľať, akým spôsobom by mohol jeho obsah trochu ozvláštniť a tu sa zrodil nápad zadovážiť si repliku slávneho auta. Ako je dnes už všetkým jasné, nezostalo to iba pri jednom. V čase uverejnenia mal Jorge už slušnú zbierku 24 áut, z ktorých niektoré už upravené kúpil, iné si upravil svojpomocne.

Bolo by rýchlejšie vymenovať autá ktoré v jeho zbierke chýbajú ako tie, ktoré už má. Za jedno z najkrajších považuje repliku modrého Nissanu Skyline R34 GT-R zo štvrtej časti série. Určite však treba spomenúť aj ďalšie, ako napríklad Toyotu Supra z prvej časti alebo Mazdu RX-7 Veilside Fortune z dielu Tokyo Drift. Okrem starej klasiky dáva priestor aj vozidlám z novších častí, preto si nedávno zadovážil aj Supru z roku 2020, ktorá by sa mala objaviť v 9 pokračovaní.

 

Pozri si náš e-shop:

Foto obrazy

Fotoobraz Ken Block 43

Zanechaj nám svoj e-mail a buď vždy informovaný o aktuálnych novinkách: