Veľké podujatia oznamujeme na našom Facebooku prostredníctvom vytvorenej udalosti. Tú následne zdieľame vo forme príbehu aj na Instagrame. Menšie akcie, prípadne výlety oznamujeme iba prostredníctvom príbehov.

Podujatia rozdeľujeme na verejné a súkromné. Verejných podujatí sa môže so svojim autom zúčastniť ktokoľvek aj bez prednostného nahlásenia účasti. Súkromné zrazy fungujú na základe registrácie a následného schválenia. Bez registrácie a schválenia je možné sa takýchto podujatí zúčastniť iba vo forme návštevníka – teda bez auta.

Väčšina našich podujatí sa realizuje na verejných priestranstvách, kam má prístup ktokoľvek. Limitovaný nie je ani vek návštevníka. Čo sa týka účasti na súkromných podujatiach, možno ich navštíviť bez auta ako divák, no pred dovŕšením veku 18 rokov je odporúčané prísť v spoločnosti zákonného zástupcu.

Všetok objednávaný tovar z externej výroby sa snažíme pravidelne doskladňovať. Ak práve nie je v našom e-shope dostupný, pracujeme na jeho dodaní. Merch a iné oficiálne predmety s našim logom púšťame do predaja formou dropu priemerne raz ročne a bežne dostupné nie sú. 

Žiaľ takýmto spôsobom si produkt nemožno kúpiť. Online objednávka je potrebná pre zaradenie požiadavky do systému, jej následné spracovanie k poskytovaniu informácií o jej stave a zadanie výrobcovi k vyhotoveniu požadovaného produktu.

Samozrejme, pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, možno ho vrátiť späť na našu adresu najneskôr do 14 dní od jeho prijatia. Výmena tovaru nie je možná, nakoľko je každý kus vyrábaný na objednávku a takáto zákazková výroba si vyžaduje isté minimálne množstvo k jej realizácii.

Momentálne nie. Kvôli prerušeniu kamennej prevádzky aktuálne poskytujeme dodanie objednaného tovaru iba prostredníctvom dostupných zásielkových služieb.

Všetko o spolupráci a podmienkach nájdete tu: SPOLUPRÁCA. Pokiaľ sa však jedná o dobročinnú zbierku či podobný projekt, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: info@garageslovakia.sk

Spolupráca môže byť odmietnutá ak pôjde o produkt alebo službu, ktorá tématicky nezodpovedá nášmu zameraniu. Takisto v prípade, že bude svojim obsahom zasahovať do inej, už prebiehajúcej spolupráce s iným zadávateľom.