S nami ušetríš! Nakúp na www.GafaAuto.sk v košíku zadaj kód GARAGE a získaš zľavu 10% na celý tvoj nákup!

Kniha Michael Schumacher: Cesta na vrchol, je tohtoročným BestSellerom!

Knihy s témou F1

Za posledný rok sa na predajných plochách kníhkupectiev objavilo množstvo titulov, ktoré bez pochyby potešili nejedného milovníka závodného kolotoča Formule 1. Nie je divu, že takmer každý z nich sa stal behom niekoľkých dní jedným z najpredávanejších produktov v danej kategórii, nie len na Slovensku. Tesne pred Vianocami sa na regáloch objavila ďalšia z radu životopisných kníh, ktorá sa stala terčom ohromného záujmu. Jedná sa o biografiu azda najväčšej legendy F1 – Michaela Schumachera.  

Michael Schumacher nepochybne patrí medzi najlepších jazdcov v histórii Formuly 1. Vo svojom ikonickom červenom Ferrari dominoval pretekárskym okruhom aj srdciam miliónov fanúšikov po celom svete. Stal sa sedemnásobným majstrom sveta. Prekypoval talentom a disponoval vzácnou kombináciou schopností, trpezlivosti a neutíchajúcich ambícií. Zároveň však zostáva kontroverznou osobnosťou. Súperi sa ho obávali pre jeho nekompromisnú taktiku, často bezohľadný štýl jazdy aj extrémne metódy, ktoré sa nebál použiť na dosahovanie svojich cieľov. Cesta na vrchol skúma Schumacherovu kariéru od jeho prvej veľkej ceny v roku 1991 cez tituly majstra sveta s Benettonom až po neopakovateľnú kariéru v tíme Ferrari, s ktorým získal v rokoch 2000 až 2004 päť titulov v rade. Dozviete sa, ako sa Michael dokázal tak dlho udržať na vrchole a aký mala jeho dominancia vplyv na motošport. James Allen v knihe odhaľuje anatómiu dokonalého šampióna!

Najlepšie knihy o F1

Prečítajte si tiež:

Najlepšie knihy o F1. Tieto tituly trhajú predajné rekordy!

Michael Schumacher:

Či už ste skalným fanúšikom motoršportu odjakživa, alebo upútal vašu pozornosť len nedávno, o významnosti mena Michael Schumacher nemôžete pochybovať. Chcete svoju zbierku kníh obohatiť o jeho fascinujúci životopis? Knižný titul si môžete objednať tu:

Pozri si náš e-shop:

Foto obrazy

Fotoobraz Ken Block 43

Zanechaj nám svoj e-mail a buď vždy informovaný o aktuálnych novinkách: