Gafa carfest 2

škoda 1000 slovensko gafa carfest garage slovakia
GAFA CarFest - čo všetko ťa čaká na druhom ročníku úspešného podujatia?
GAFA CarFest 2

Po úspešnej premiére v roku 2022 prichádza podujatie pre všetkých milovníkov áut a motorizmu Gafa CarFest opäť! Tento krát však v oveľa väčších rozmeroch a s bohatším programom. Už 11.06.2023 sa na Orave, konkrétne v areáli Starý Punch stretnú tisíce nadšencom a ty medzi nimi nemôžeš chýbať. Čo všetko môžeš na mieste konania zažiť?

Výstavná plocha

Celý areál bude naplnený výstavnými vozidlami hádam všetkých kategórií. Od veteránov, cez tuningové autá, až po luxusné superšporty. O tom, že sa bude skutočne na čo pozerať svedčí aj fakt, že účasť potvrdilo takmer dvojnásobné množstvo majiteľov výnimočných áut, ako tomu bolo v minulom roku. Všetkých 250 zaregistrovaných vozidiel začne do areálu vchádzať už od 11:30. Z organizačných dôvodov budú brány pre návštevníkov otvorené od 12:00.

nissan silvia slovensko gafa carfest
Drift Taxi

Súčasťou celodenného programu bude po novom aj Drift Taxi. Na sedadle spolujazdca si budeš môcť vyskúšať, aké to je rútiť sa v aute bokom. Tento fantastický zážitok si môžeš vyskúšať v čase 12:45 – 13:30 / 14:30 – 14:50 / 17:50 – 18:10. Ak nebudeš mať záujem o takýto typ adrenalínu a budeš si chcieť užiť Drift Taxi len ako divák, nezabudni dodržiavať všetky bezpečnostné pravidlá v tejto sekcii areálu.

Súťaže pre majiteľov výstavných áut

Majitelia výstavných vozidiel sa budú môcť opäť zapojiť do súťaží o unikátne trofeje. Boj o najhlučnejší výfuk či najnižšie auto zrazu je podmienený registráciou, ktorú je potrebné vykonať na mieste konania. Počet miest pre účastníkov je obmedzený, preto neváhaj a zapoj sa tiež. Decibely výfukov sa budú merať v čase od 15:00 do 16:30. Najnižšie autá sa o víťazstvo pobijú medzi 16:15 až 17:50.

bmw slovensko gafa carfest
Súťaže pre verejnosť

Nemáš výstavné auto? Nevadí, do súťaže sa môžeš zapojiť v kategórii Oceľová ruka. Inak povedané, stačí pred sebou čo najdlhšiu dobu udržať disk a jedna z trofejí môže byť tvoja.  Taktiež máš možnosť odniesť si niektorú z vecných cien, ktoré nám do bohatej tomboly venovali partneri podujatia. Lístky zoženieš priamo v areáli a žrebovanie cien prebehne v samom závere podujatia o 18:10.

Zábava pre celú rodinu

Gafa CarFest – to je zaručená zábava pre veľkých aj malých. Preto v rámci areálu môžeš nájsť množstvo miest, z ktorých budeš mať radosť nie len ty, ale aj tvoje deti. Za všetky treba spomenúť skákací hrad, stánky s cukrovinkami, cukrovou vatou či auto určené pre nekonečnú detskú kreativitu 🙂 Nemusíš mať strach o to, že by sa tvoj potomok nudil.

gafa carfest
Partneri GAFA CarFest 2

Zaujímajú ťa prípravky na starostlivosť o autá, vybavenie do dielne či rôzne služby v tejto oblasti? Na mieste konania budeš môcť navštíviť množstvo stánkov našich partnerov, s ktorými sa môžeš porozprávať, poradiť či rovno si nakúpiť všetko čo potrebuješ. Sme radi za to, že sa za nás postavili silné a stabilné značky, ktorých vysoká trhová hodnota je znakom profesionality.

gafa car fest partneri

Pozri si náš e-shop:

Foto obrazy

Fotoobraz Ken Block 43

Zanechaj nám svoj e-mail a buď vždy informovaný o aktuálnych novinkách: